Проведення консультацій з громадськістю щодо перейменування села Прелесне Черкаської селищної територіальної громади

Відповідно до рішення Національної комісії зі стандартів державної мови від 22 червня 2023 року № 230 «Про схвалення Переліку сіл, селищ, міст, назви яких не відповідають стандартам державної мови, та рекомендацій щодо приведення назв таких сіл, селищ, міст у відповідність до стандартів державної мови й оприлюднення їх на офіційному вебсайті Національної комісії зі стандартів державної мови» село Прелесне внесено до переліку сіл,  назви яких не відповідають стандартам державної мови.

На виконання Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», відповідно до розпорядження начальника Черкаської селищної військової адміністрації від 16.02.2024 № 35 «Про проведення консультацій з громадськістю щодо перейменування села Прелесне Черкаської селищної територіальної громади»,  з метою залучення представників громадськості до розгляду пропозиції щодо перейменування села Прелесне пропонуємо вам взяти участь у обговоренні зазначеного питання.

Організатор громадського обговорення – Черкаська селищна військова адміністрація.

Строк проведення заходів з громадського обговорення: 14 днів  з дня оприлюднення зазначеного інформаційного повідомлення на офіційному сайті громади.

Участь у громадському обговоренні можуть брати фізичні та юридичні особи, а також громадські об’єднання.

З 19 лютого по 25 лютого 2024 року триватиме збір пропозицій щодо нової назви села Прелесне.

Пропозиції приймаються:

• у письмовому вигляді за адресою: вул.Миру, 4 смт Черкаське,  Краматорський р-н, Донецька область, 84162 або старостат Прелесненського старостинського округу
  • листом на електронну пошту Черкаської селищної військової адміністрації cherkaska.va@dn.gov.ua
  • в електронному вигляді, заповнивши Google форму за посиланням:

• шляхом проведення опитування (анкетування) серед мешканців села Прелесне.

Зауваження та пропозиції (з відповідним обґрунтуванням) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням найменування (юр. особи), прізвища, імені, по батькові (фіз. особи) та адреси, номеру контактного телефону, діючої та пропонованої нової назви села, обґрунтування нової назви.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

До 03 березня 2024 року буде проведено публічне громадське обговорення щодо запропонованих назв села Прелесне Черкаської селищної територіальної громади у форматі зборів, зустрічей з громадськістю.

Про дату та місце зборів (зустрічей) буде повідомлено додатково.

Адреса електронної пошти, номер телефону організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: cherkaska.va@dn.gov.ua , контактний телефон +380992150037, +380 50 751 4533

Особа, визначена відповідальною за проведення консультацій з громадськістю – Валентина Миколаївна Гавриш, секретар виконавчого комітету Черкаської селищної ради.

Результати проведення консультацій з громадськістю будуть оприлюдненні на офіційному сайті громади не пізніше ніж 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).