«Про бюджет Черкаської селищної територіальної громади» (0550300000)

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення проєкту рішення Черкаської селищної ради «Про бюджет Черкаської селищної територіальної громади на 2022 рік»

«Про бюджет Черкаської селищної  територіальної громади» (0550300000)

Фінансовий відділ Черкаської селищної ради повідомляє про проведення громадського обговорення проєкту рішення селищної ради «Про бюджет Черкаської селищної  територіальної громади» (0550300000)

(далі – Проєкт рішення) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Ознайомитись з проєктом рішення можна на офіційному веб-сайті Черкаської селищної ради https://cherkaska-gromada.gov.ua в розділі «Бюджет громади», підрозділ «Бюджет на 2022 рік».

Громадські обговорення  будуть проводитися у формі електронних консультацій.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 07.12.2021- електронною поштою за адресою: 44082889@mail.gov.ua.

Консультації з питання, яке винесено на громадське обговорення, надає начальник фінансового відділу – Человян Оксана Анатоліївна (тел. 050-239-07-66; e-mail: 44082889@mail.gov.ua).

Інформацію про результати громадського обговорення вищезазначеного Проєкту рішення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Черкаської селищної  ради 07.12.2021.

Начальник фінансового відділу                                      Оксана ЧЕЛОВЯН