Шановні жителі Черкаської селищної територіальної громади!

Будь ласка,  дотримуйтесь вимог до звернення, визначених у ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» (ВИТЯГ):

Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об`єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Звернення також можна подати:

• на поштову адресу: вул. Миру, 4 смт Черкаське,  Краматорський р-н, Донецька область, Україна, 84162

•  або особисто (громадська приймальня селищної ради): Офіс №1, вул.Шевченко, 15А смт Черкаське,  Краматорський р-н, Донецька область, 84162

• телефоном: +380 50 751 4533

• електронною поштою: cherkaska.va@dn.gov.ua

• скориставшись модулем "Звернення до посадовця" за посиланням :https://cherkaska-gromada.gov.ua/persons/

Закон України «Про звернення громадян»

Також, ви маєте змогу звернутися з електронним зверненням до Черкаської  селищної військової адміністрації з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Електронне звернення можна надіслати на адресу електронної пошти Черкаської селищної військової адміністрації, визначеної для роботи з електронними зверненнями громадян, а саме: cherkaska.va@dn.gov.ua, також скористатися модулем "Звернення до посадовця" за посиланням  https://cherkaska-gromada.gov.ua/persons/

Електронне звернення має відповідати вимогам Закону України «Про звернення громадян». У зверненні Вам необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання; зазначити електронну поштову адресу, на яку можна надсилати відповідь, або інші засоби зв’язку, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначити дату та електронний підпис, у вигляді вказаними Вами прізвища, ім’я та по батькові у текстовому форматі в кінці електронного звернення (в разі наявності). Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається. Датою подання електронного звернення є дата надходження звернення на визначену електронну адресу. Якщо електронне звернення надійшло на визначену електронну адресу у неробочий день та час, то датою подання електронного звернення вважається наступний після нього робочий день. Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через десять днів після його надходження.