Шановні жителі Черкаської селищної територіальної громади!

Будь ласка,  дотримуйтесь вимог до звернення, визначених у ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» (ВИТЯГ):

Стаття 5. Вимоги до звернення

Звернення адресуються органам державної влади і місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форм власності, об`єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім`я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.

Звернення також можна подати:

  • на поштову адресу: вул. Миру, 4 смт Черкаське,  Краматорський р-н, Донецька область, Україна, 84162

  •  або особисто (громадська приймальня селищної ради): Офіс №1, вул.Шевченко, 15А смт Черкаське,  Краматорський р-н, Донецька область, 84162

  • телефоном: 066 895 82 26

  • електронною поштою: 04341790@cherkaskagromada.gov.ua

    Закон України «Про звернення громадян»