Привітання Черкаського селищного голови з Днем Незалежності України

Дата: 24.08.2017 07:03

Дорогі мої земляки !

Щиро вітаю вас з Днем Незалежності України!

Наша країна святкує  чергову річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі.

Роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що наш  працелюбний, дружній  народ в змозі поліпшити життя у своєму власному домі , яким є Держава Україна!  Я в цьому твердо переконаний, як голова однієї з перших об’єднаних територіальних громад Донецької області. Твердо впевнений у безхмарному завтрашньому дні нашої країни. Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї рідної землі.

Бажаю всім здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.

З великим святом та повагою  Черкаський селищний голова  С.В. Падалка