Добра мандрівниця на святі у дітей в селі Новомиколаївка

Дата: 08.06.2017 09:27

Фото без опису  Фото без опису

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. У Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі була проведена розважальна програма для дітей «Добра мандрівниця». Під час заходу діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачи, складали пазли, розшифровували таємниці лабіринту, демонстрували спритність у вправах з м’ячем. В кінці розважальної програми всіх діточок пригостили солодощами. Приємно, що діти отримали від ігор море задоволення і незабутніх відчуттів. В фойє сільського закладу культури експоновано книжкову виставку «Казка до нас завітала».
День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Окремо дякуємо спонсорам за підтримку, а саме О.А.Терентьєвій.