З Днем народження, рідне село !

Дата: 03.10.2017 13:22

Наприкінці вересня у Майданському сільському Центрі надання інформаційно-культурних послуг відзначили День народження села Майдан. Протягом  святкового заходу  лунали щирі  та теплі привітання до жителів села. Староста сіл Прелесне та Майдан Шевченко Юрій Михайлович, житель  с. Майдан, звернувся до односельців з теплими словами побажань розвитку рідного краю.  На свято була запрошена та виступила із презентацією книги «Наша Тамара» Лисак Тетяна Костянтинівна, голова Слов’янського осередку національної спілки краєзнавців України – автор книг «Життя, що віддане людям» та «Літопис села Прелесне». До друку готується книга письменниці з історії життя села Майдан. Учасники та організатори культурно-мистецького заходу розважали   глядачів   веселими піснями, танцями та театралізованою сценкою. По закінченні заходу на всіх чекали солодкі подарунки.

Л.В. Калініченко, директор Майданського закладу культури