Великодній вернісаж в Черкаському БІКІЦ

  • 995

         

В один із святкових Великодніх днів, а саме 9 квітня, у Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі пройшло  пізнавально-розважальне свято   для дітей та дорослих. Разом з працівниками закладу культури  діти грали у цікаві ігри, таких як «Крутись, яєчко», «Перенеси яєчко» тощо, водили хороводи, співали пісні про писанки. Працівниками клубного закладу  була  показана великодня казочка «Пригоди яєчка» за допомогою лялькового театру.

Прикрашала свято виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній вернісаж», у створенні якої прийняли участь діти смт Черкаське та вихованці гуртка  декоративно-ужиткового мистецтва «Народна творчість». На виставці були представлені різноманітні техніки: декупаж, фетр, вироби з ниток, пінопласту, пап’є-маше , бісероплетіння, паперова пластика, торцювання тощо. За участь у виставці усі діти були відмічені грамотами та подарунками.

       

На протязі свята усі діти та їх батьки також приймали участь у воркшопі  «Великоднє свято».  На данні теми потрібно було намалювати малюнок фарбами. Кожні 5 хвилин учасники змінювались і роботу над малюнками продовжували вже другі діти. Результатом воркшопу стали яскраві, змістовні та натхненні роботи.

Діти та їх батьки отримали задоволення від свята, багато позитивних емоцій та бажання і далі творити разом нові витвори мистецтва.

      

      

Інші новини

Всі новини