Вітання голови селищної ради !

Дата: 22.08.2019 12:43

Дорогі мої земляки!

Від усього серця вітаю вас із Днем Незалежності України – світлим святом нашої Державності!

Це не просто день народження  держави - це свято пам’яті про цілі покоління  наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день,  коли варто думати про день  завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День Незалежності - це день, у якому щорічно зустрічаються минуле і майбутнє України.  Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняті рішення.

Нам випала велика історична місія – здійснити мрію багатьох поколінь  наших предків -  бути господарями  на своїй землі , плекати її і прикрашати своєю працею;  у добробуті, безпеці і злагоді ростити дітей.

Незалежність - символ нашої нації. Вона нагадує нам якого ми славного роду діти.

Спільними діями  ми зможемо подолати всі труднощі, у нас досить талантів і сили здійснити задумане.  Нова доба відкриває нові можливості  та перспективи для кожного з нас.

Ми маємо створити такі умови життя,  які були б гідні громадянина України . А сподіватися нам є на що . Бо головний скарб громади – це ви,  її жителі, працьовиті, талановиті, енергійні, які всупереч усім труднощам примножують честь  об’єднаної територіальної громади, дбають про її здобутки.

У цей святковий день бажаю всім здоров’я, щастя, успіхів у всіх ваших справах і нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я нашої України, та її майбутніх поколінь.Слава Україні!