В закладах культури селищної ради проведно заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

  • 665

23 серпня 2019 року  на театралізованому майданчику біля Новоселівського клубу-бібліотеки відбулося свято до дня Незалежності України. У вільному доступі  для присутніх на святі  було розташовано розгорнуту книжково-ілюстровану  виставку  «Моя Україна єдина  і вільна». Всіх глядачів на святі вітали колективи  художньої самодіяльності Новоселівського сільського клубу-бібліотеки. Після завершення концертної програми для дітей було проведено веселу танцювальну програму «У колі веселих друзів».

З нагоди Дня Державного Прапора в Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі було організовано виставку аплікацій «Вкраїни стяг шовковий». До Дня Незалежності України було проведено патріотичну гру «А я люблю Україну». Діти відповідали на цікаві питання, виконували завдання, а в кінці заходу отримали паперову долоньку на якій писали свої побажання для України. По закінченню свята кожна дитина отримала подарунок-сюрприз.

У Олександрівському сільському центрі розвитку молодіжних платформ до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України було проведено квет-гру "Моя Батьківщина - Україна".