Проблеми дозвілля молоді громади вирішуємо разом!
Як перезапустити молодіжний центр у Черкаській ОТГ?
(пресанонс)
29 серпня о 12:00 в приміщенні Олександрівського сільського Центру молодіжних платформ (Донецька обл., с. Олександрівка, вул. Шкільна, 10) відбудеться публічна консультація із заінтересованими сторонами щодо проблеми забезпечення потреб молоді у дозвіллі та освіті молодіжним центром в Черкаській ОТГ.
Молодіжний центр Черкаської ОТГ створили близько року тому за ініціативи Донецької ОДА. Наразі потенціал молодіжного центру не використовують повною мірою. У центрі проводять 1-2 заходи на місяць і його відвідувачами є переважно діти та молодь з с. Олександрівка. Основною причиною цього є те, що переважна більшість молоді не достатньо поінформована про діяльність молодіжного центру. Навіть сама молодь та громадські активісти громади не залучаються до розвитку та управління молодіжного центру.
Громадська організація “Центр UA” разом з мешканцями Черкаської територіальної громади, депутатами селищної ради, громадськими активістами та молодіжними працівниками обговорять, як покращити роботу молодіжного центру в громаді.
Питання до обговорення:
- Що потрібно молоді Черкаської ОТГ від їхнього молодіжного центру?
- Якою має бути стратегія розвитку молодіжного центру в ОТГ?
- Звідки залучити фінансування для перезапуску молодіжного центру?
Учасники консультації:
- Сергій Падалка, голова Черкаської селищної ради
- Ярослав Батан, начальник відділу культури та туризму Черкаської селищної ради
- Соколов Олексій, керівник Олександрівського сільського Центру молодіжних платформ “Ініціатива”
- Леонід Сітченко, представник ГО “Центр UA” у Луганській та Донецькій областях
За додатковою інформацією звертайтесь до Леоніда Сітченка за телефоном (095) 638 69 71 або на пошту leonid.sitchenko@gmail.com.
Проєкт реалізується за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою”, що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією. Програма співпрацює з Мінрегіоном у формуванні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби громадян.