Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай!

Дата: 20.12.2019 11:15

Чудотворцю Миколай, ти усіх оберігай!

19 грудня православні люди всього світу відзначають день святого Миколая Чудотворця. За народними повір’ями саме в цей день Миколай Чудотворець спускався на землю з небес і обходив весь світ, допомагаючи знедоленим і відновлюючи справедливість.  Існує повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних, працьовитих дітей. Він для всіх є взірцем працьовитості, скромності, чесності, доброти й милосердя.  Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків: зважування добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі учні були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав і до них на свято в КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Черкаської селищної ради. Діти з задоволенням  розповіли про свої добрі справи і прояви чуйності, поділились радістю, що зранку до кожного завітав Миколай і залишив подарунок.  Протягом години працівники ресурсного центру дарували дітям та їх батькам позитивні емоції та гарний настрій. Вихованці захоплено вгадували мелодії з мультфільмів, грали в рухливі ігри «Танці зігріванці», розповідали вірші та легенди, які  вони  підготували до свята. Педагоги закладу провели сімейний тренінг «Мрії збуваються», завдяки якому діти та батьки мали можливість  відверто поділитися своїми найпотаємнішими мріями та бажаннями. Вчитель мистецтва КЗ «Олександрівський опорний ЗЗСО  I-III  ст.» Чигирик Аліна Сергіївна провела майстер-клас по створенню «Новорічних прикрас своїми руками». Наприкінці свята діти разом з батьками створили «Деревце доброти та милосердя». Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Світлана Солонина

завідувач МК відділу освіти