Допомагаємо отримати послуги під час виїзних прийомів

  • 65

Для того, щоб максимально наблизити свої послуги до людей, зробити їх отримання для населення зручним та швидким, фахівці Слов'янський міський центр зайнятості провели виїзний прийом для мешканців Черкаської громади.

Питання, які цікавили шукачів роботи, – це можливість офіційного працевлаштування на підприємства регіону, порядок та умови реєстрації в службі зайнятості, необхідний для цього перелік документів, розмір та тривалість виплати допомоги по безробіттю.

У ході зустрічі були надані роз’яснення щодо порядку реєстрації в службі зайнятості, актуальних вакансій на ринку праці, залучення безробітних до участі у суспільно корисних роботах в умовах военного стану, можливості отримання мікрогрантів для започаткування або розвитку власного бізнесу, проходження профнавчання за допомогою державної служби зайнятості.

Також, представники центру зайнятості звернули увагу на можливості сприяння зайнятості шукачів роботи з числа внутрішньо переміщених осіб. Це і спрощені умови при отриманні статусу безробітного, і виплати компенсацій на оплату праці найманих працівників підприємствам, надання ваучера на навчання тощо.

Такі прийоми будуть проводитися фахівцями Слов'янського МЦЗ і надалі.

Про місце та час зустрічі можна дізнатися за тел. 0505505460.