Інформуємо про початок реалізації нового проєкту під назвою «Підтримка прихистку для найбільш уразливих людей, які постраждали від конфлікту в Україні».

Дата: 13.03.2024 11:05

Донецька обласна державна адміністрація повідомляє, що Донецька обласна організація Товариство Червоного Хреста України разом із Люксембурзьким Червоним Хрестом, у партнерстві з німецьким товариством GIZ, досягли домовленостей про початок реалізації нового проєкту під назвою «Підтримка прихистку для найбільш уразливих людей, які постраждали від конфлікту в Україні».

Зазначений проєкт реалізовуватиметься на території Донецької області та передбачатиме проведення ремонтів легкого та середнього рівня складності в приватних будинках (житло має бути пошкоджене не більше ніж 40 %), пошкоджених внаслідок військових дій (виконання ремонтних робіт(заміна вікон, дверей, ремонт покрівлі тощо).

Кінцевим бенефіціаром допомоги під час реалізації цього проєкту можуть бути постраждалі особи з числа:

- малозабезпечених осіб;

- багатодітних родин;

- осіб з інвалідністю.

Вибір кінцевих бенефіціарів (всього близько 100 домогосподарств) буде здійснюватися виключно Донецькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.

Для подання заявки на отримання допомоги постраждалим особам необхідно заповнити google-форму за посиланням: https://forms.gle/8Sq5SRRPjy1f7ytu8.