Вручення спеціального одягу фахівцям «Центрів безпеки громадян» Черкаської, Шахівської, Лиманської об'єднаних територіальних громад.

Дата: 24.06.2017 14:00

Фото без опису         Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису

Фото без опису        Фото без опису

23 червня  біля Центру безпеки громадян відбулося вручення спеціального одягу фахівцям «Центрів безпеки громадян» Черкаської, Шахівської, Лиманської об'єднаних територіальних громад.

Опівдні, до селища Черкаське прибули почесні гості: заступник міністра МВС України з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва, Голова ДСНС України Микола Чечоткін, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Микола Ільченко, заступник голови військово-цивільної держадміністрації  Ігор Стокоз, представники Шахівської та Лиманської об'єднаних територіальних громад.

Заступник Голови МВС з питань європейської інтеграції Анастасія Дєєва вручила сертифікат на спеціальний одяг Черкаському селищному  голові Сергію Падалка, після чого  відбулося ознайомлення представників засобів масової інформації із спеціальним одягом для фахівців Центру безпеки.  Брифінг за участю почесних гостей  завершив урочисту частину заходу.

Проведення  тематичних вікторин, конкурсів та розваг  щодо популяризації професії рятувальника зібрала дітей,  підлітків та мешканців громади, небайдужих до професії пожежника. Розважально-ігрова програма включала гасіння справжньої пожежі за допомогою  кошми та вогнегасників, змотування пожежного рукава, евакуація постраждалого, проходження смуги перешкод тощо.  Діти чудово  виконували  завдання, за що одержали подарунки та сувеніри, пов’язані з рятувальною службою.