В чарівному світі дитинства побували малята Черкаської об'єднаної громади

  • 795

      

      

      

      

      

      

      

      

    Кому як не нашим дітлахам, саме в  міжнародний день захисту дітей, повинні бути присвячені культурні та розважальні події.

    В рамках відзначення 85-ої річниці Донецької області, 1 червня в  Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі булo організовано та проведено дитяче свято «Чарівний світ дитинства», яке складалося з двох частин:  розважально-ігрової  програми та  мистецького фестивалю.

   Неперевершені ведучі свята Владислав Нікітський та Станіслав Даниленко  розважали маленьких глядачів, їх батьків та усіх присутніх цікавими спостереженнями та висновками про дитяче життя, а герої мультфільмів  Карлсон та Мальвіна протягом всього заходу веселили малят рухливими  іграми,   дарували позитивний настрій, дотепні жарти та приємні посмішки.

     Яскравими та барвистими кольорами наповнилась атмосфера свята від прекрасних пісень про Україну, рідний край, дитинство, батьків, запальними хореографічними композиціями, подарованих присутнім творчими колективами та аматорами культурних та освітніх закладів об’єднаної громади. Свої здібності та майстерність показали 80 юних учасників  культурно-мистецького заходу.  Кожен із виступаючих був талановитим по своєму, що надавало заходу різноманітності, барвистості. Протягом свята проводилось безліч веселих ігор та забав. 

Всі юні артисти одержали грамоти, солодкі призи, батьківську підтримку та глядацькі симпатії у вигляді гучних оплесків.

Із радісним та святковим настроєм покидали глядачі залу з надією на  швидку творчу зустріч.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Інші новини

Всі новини