«І музи кликали на бій»

Дата: 11.05.2017 07:02

Фото без опису                Фото без опису

Яскравою подією в низці травневих свят в Черкаській об’єднаній громаді став загальногромадский фестиваль військової та патріотичної пісні «І музи кликали на бій». Цього року він проводився 7 травня, напередодні Дня Перемоги. Новомиколаївський сільський інформаційно-культурний центр, на базі якого проходив фестиваль, радо зустрічав учасників свята із усіх закладів культури селищної ради. В програмі звучали пісні у виконанні 18 учасників – вокальних ансамблів, колективів малих форм, окремих виконавців. Також фестиваль пісні доповнювався чудовими танцювальними номерами юних артистів.
       Серед почесних гостей творчого заходу були присутні Черкаський селищний голова Падалка С.В., секретар Черкаської селищної ради Кривоконь А.С., начальник відділу культури та туризму селищної ради Гавриш В.М., депутат Слов’янської районної ради Скляров О.О.
       В урочистій обстановці селищний голова відкрив фестиваль, привітав учасників культурно-мистецького заходу,  побажав всім гарного настрою.
       Вели фестиваль учасники самодіяльних колективів Новомиколаївського СІКЦ, а саме Шнурко Артем, Іршенко Станіслав, Вдовенко Альона, Богданова Дар’я.
      Півтори години тривало це чудове пісенне дійство. Мету фестивалю було досягнуто. Виконавці приємно вражали різноманіттям музичних творів: лунали мелодії різних років, народні та сучасні пісні. З особливим трепетом сприймалися воєнно-патріотичні твори.
  Глядачі, яких в залі було чимало, тепло зустрічали кожного виступаючого. Завершився фестиваль загальним виходом та нагородженням артистів під бурхливі оплески.
  Значну підтримку у організації цього дійства надали Черкаський селищний голова Падалка С.В. та особливі слова вдячності висловлюємо районному депутату Склярову О.О.
  Дякуємо всім нашим талантам та організаторам за чудово проведений час і сподіваємось на нові зустрічі.

Директор Новомиколаївського СІКЦ Остапюк Я.С.