Робоча зустріч у Черкаській громаді з національною консультанткою ООН Жінки

Дата: 12.09.2017 08:24

11 вересня відбулася робоча зустріч у Черкаській громаді з  національною консультанткою ООН Жінки з гендерно-чутливого бюджетування Юлією Гончар. Учасниками зустрічі були представники місцевої влади та жінки лідерки. В процесі консультацій були обговорені можливості застосування гендерно чутливого бюджетування у громаді. Це надзвичайно важливе завдання, адже в кінцевому підсумку йдеться про покращення рівня життя і якості надання послуг.

Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.