Про оголошення конкурсних відборів проектів суб’єктів підприємництва

Дата: 25.05.2017 08:25

Відповідно до розпоряджень голови облдержадміністрації, керівника обласної військово- цивільної адміністрації від 25.04.2017 № 409 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на часткову компенсацію відсоткових ставок за кредитами, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 27 квітня 2017 року за № 76/2283 та від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05 травня 2017 року за № 78/2285, оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва, за якими буде надаватись часткова компенсація відсоткових ставок за залученими кредитами і фінансова підтримка на реалізацію проектів за конкурсним відбором. Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділі «Поточна діяльність» підрозділі «Український донецький куркуль». Конкурс проводиться на постійній основі протягом поточного року. Заявки на участь у першому конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 30 травня 2017 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Проведення першого конкурсного відбору заплановано на 15 червня 2017 року.

Додаткова інформація для суб’єктів підприємництва за телефоном (050) 623 80 08