День науки у громаді

Дата: 20.12.2016 08:27

17 грудня Донбаський державний педагогічний  університет гостинно відчинив двері  для учнів шкіл Черкаської ОТГ, які завітали на факультет підготовки вчителів початкових класів. Актова зала прийняла випускників – майбутніх студентів університету, а юні дарування – математики, лінгвісти, біологи, художники та лідери шкільного самоврядування були запрошені на секційні заняття.

Для вчителів організували майстер-клас, завдяки якому  педагоги  познайомилися з різними техніками скрайбінгу та зрозуміли, як можна використати його на уроках. Після занять гостей чекав чудовий концерт , а запальні танці та  ліричні пісні  створили справжню атмосферу щирого свята та веселого настрою.

Відповідальна за роботу з обдарованими учнями

Черкаської ОТГ

Рошинець Тетяна Вікторівна