Проект «Зупинимо насильство разом!» у Черкаській ОТГ

Дата: 11.12.2017 08:29

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису

З 24 листопада 2017 року розпочався 2 етап реалізації проекту «Зупинимо насильство разом», що реалізовується Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Європейського союзу в межах Програми Відновлення та Розбудови миру?UNDPUkraine ініціативною групою «Джерело» у партнерстві з ГО « СПІЛКА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН ПРИВІЛЛЯ» , який проходить у формі круглого столу: «Як захиститися від жорстокості» . Засідання відбулися у смт. Черкаське, с. Прелесному, с. Новомиколаївка з представниками поліції, а саме : начальником Слов’янського відділу поліії Сергієм Альошиним та представником ювенальної превенції Вікторією Гаркач, юристом проекту Іваном Фальченко, начальником відділу соціальної роботи, молоді та спорту Галиною Поджаровою, практичним психологом Вікторією Курською та волонтером проекту Світланою Горчаковою. Обговорили досить болюче питання насильства в сім’ї, обіграли ситуації сімейного насильства та можливі шляхи виходу з таких ситуацій, а також алгоритм дій у разі потрапляння безпосередньо у ситуацію насильства. Жителі громади вважають необхідними такі заходи та засідання , про що свідчать результати анкетування. У рамках проекту планується провести засідання ще у двох населених пунктах – с. Новоселівка та с. Привілля. Дякуємо усім присутнім за конструктивний діалог!