«Децентралізація:сучасний стан, перспективи розвитку»

• 478

19 травня 2017 року учасники регіонального форуму «Децентралізація:сучасний стан, перспективи розвитку» відвідали Центр безпеки громадян Черкаської селищної ради.

Учасників форуму зустріли дівчата у національному вбранні вручаючи інформаційні буклети та брошури селищної ради.

Словами привітання гостей привітав селищний голова Сергій Володимирович  Падалка, розповів про здобутки та за закладені основи для розвитку громади в майбутньому.

Далі завідувач сектору з питань цивільного захисту населення селищної ради Роман Анатолійович Романюк знайомить присутніх з кроками розбудови Центру безпеки громадян, розповідь супроводжувалась демонстраціями слайдів з послідуючим  оглядом приміщення Центру безпеки громадян.