В пам`яті навіки...

  • 795

 

                                               

Цього року  український народ  відзначає 71-у річницю  Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни.

      9 травня учні Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів зібралися на урочистий  мітинг, під час якого мали змогу задуматися про все пережите дорослими та дітьми у ті безжалісні роки. Усіх присутніх коло братської могили с.Прелесне вітали секретар Черкаської селищної ради Кривоконь О.С., староста с.Прелесне та Майдан Шевченко Ю.М., директор школи Литвинова І.М., керуючий ІІІ відділенням КЗТС «Машинінг»  Кабиш С.М. та голова ветеранської організації  Гетьман Л.І. Після покладання квітів до братської могили жителів села  запросили на святковий концерт.           

   Тематичні заходи у школі будуть і надалі продовжуватися. Протягом травня учні відвідають інформаційні години та тематичні уроки, прослухають лекції. У шкільній  бібліотеці організовуються  виставки книг, історичних документів.

     Ми ніколи не забудемо героїв : скільки років би не пройшло, будемо зберігати пам`ять про тих, хто відстояв мир в ім`я нашого світлого життя.

 

 

Заступник директора з навчально – виховної роботи

Прелеснянської ЗОШ І-ІІІ ступенів       

  Рошинець Тетяна  Вікторівна

Інші новини

Всі новини