Дата: 17.01.2017 08:44

Фото без опису  Фото без опису

16 січня була відбулася робоча зустріч у Черкаській громаді з  національною консультанткою з гендерно-чутливого бюджетування Юлією Гончар. Учасниками зустрічі були представники місцевої влади та жінки лідерки. В процесі зустрічі були обговорені можливості співпраці влади і громади для гендерно чутливого планування і бюджетування у громаді. Була розглянута можливість щодо створення місцевої гендерної координаційної ради, до якого увійдуть і жінки активістки і представники місцевої влади. Це надзвичайно важливе завдання, адже в кінцевому підсумку йдеться про покращення рівня життя і якості надання послуг у громаді.

Захід відбувся у рамках проекту ''Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України'', який разом втілюється ПРООН та структурою ООН Жінки і фінансується Європейським Союзом.