Творчі колективи Майданського сільського центру надання інформаційно-культурних послуг звітують перед громадою

Дата: 04.09.2017 08:48

Культурно-мистецький захід, що відбувся в Майданському сільському центрі надання інформаційно-культурних послуг – прояв великого духовного багатства, великої майстерності та постійної наполегливої праці учасників аматолрських творчих угрупувань і їх керівників.                                                                                                                                                                                              Святковий концерт,  присвячений  Дню Незалежності України, під час якого аматорські творчі колективи звітували перед громадою, своєю назвою закликав «Любіть Україну!» та дарував море позитивних емоцій. У заході взяли участь вокальний колектив «Душі криниця» та дитячий вокальний колектив «Співаночка» під керівництвом Володимира Володимировича Покотила, сольні вокалісти, дитячий танцювальний колектив «Перекоти-поле» - керівники Аліна Миколаївна Українець та Анастасія Володіна, а також любителі «Художнього слова» - керівник Тетяна Іванівна Шелест, загальну картину доповнювала книжкова виставка «Незалежність – відновлення історичної справедливості». Цього вечора лунали теплі привітання на честь події, пісні про рідний край та його мешканців, молитва за Україну, а також привітальні слова начальника відділу культури та туризму Черкаської селищної ради Валентини Миколаївни Гавриш і старости сіл Прелесне та Майдан Шевченка Юрія Михайловича.                              Звітний концерт став великим стимулом для талановитих учасників, які мають можливість реалізовувати свої творчі здібності, творити прекрасне, бо виступати на головній сцені району – це велика честь і велика відповідальність для кожного аматорського колективу.