Дитячі мрії стають реальністю.

Дата: 17.09.2016 18:48

Ніщо так не щасливить батьків, як дитячий сміх.

А дитячий сміх, в свою чергу – це запорука здоров’я.

Фото без опису  Фото без опису

Всі діти села Новомиколаївка  тепер вже дійсно знають, що мрії здійснюються. Адже 17 вересня відбулася дуже велика подія - відкриття дитячого ігрового  майданчика «Казкова країна». Завдяки сумісним зусиллям батьків, жителів села, організаторів – з’явився такий яскравий, навіть дійсно казковий дитячий майданчик з різними фантастичними героями, які намалювали батьки. Це і фіксики, і смішарики, і герої з «Мадагаскару» та «Ну, постривай!». Діти села Новомиколаївка вірять, що ці герої будуть оберігати їхній дитячий майданчик.

Фото без опису  Фото без опису

Складно навіть уявити, скільки було витрачено часу, терпіння, сили, щоб дитяча  мрія -  стала реальністю.

Хочеться подякувати всім  батькам, родичам і всім, всім, хто не залишився байдужим і приклав  багато зусиль по благоустрою дитячого майданчика. Окремо хотілося подякувати тим людям, які не залишились осторонь і допомогли, як матеріально, так і фізично. Це наші спонсори – приватні підприємці: Скляров Олександр Олександрович, Шаламов Микола Вікторович, Скляров Михайло Олександрович, Вдовенко Юрій Вікторович, Шумський Роман Федорович, Лісняк Віктор Миколайович, Косовненко Олександр Миколайович, Майоров В’ячеслав Володимирович. Завдяки спонсорській підтримці  дітки нашого села отримали солодкі подаруночки, іграшки, побавилися з  казковими героями та отримали велике задоволення від цього дня.

Фото без опису  Фото без опису

Я вважаю, що таких моментів в житті дітей повинно бути більше. Адже ніщо так не гріє доросле серце, як  яскраві, повні радості очі дітей.

Фото без опису  Фото без опису

Що ще потрібно батькам для повного щастя? Зовсім трішки! Дитячий сміх, радість та, щоб наші дітки не хворіли! Чого я всім і бажаю.

Альона  Вдовенко,

спеціаліст  відділу Черкаської селищної ради