вітаємо з Днем працівників освіти!

Дата: 06.10.2017 08:59

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня працівника освіти.

Це свято стало всенародним, адже кожна людина в нашій країні переступає поріг школи. І особливо щасливий той, кому на життєвому шляху зустрівся вчитель, що вміє принести в клас захопленість, любов і, звичайно ж, знання, освітлені цією любов'ю. Все життя ми з теплом і вдячністю згадуємо своїх вчителів - уважних і чуйних, причетних до нашим перших перемог, що допомагали нам осягати знання і життєву мудрість.

Сердечно вітаю всіх освітян та ветеранів освіти з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і вірність відповідальній і почесній справі.

Бажаю Вам міцного здоров'я, оптимізму, творчого пошуку, вдалих знахідок і успішних звершень задуманих справ, єдності у відстоюванні професійних інтересів, миру та злагоди, вдячних і цілеспрямованих учнів, які зможуть виправдати ваші надії!

З повагою,

Падалка С.В.,Черкаський селищний голова