Чимало свят дарує нам весна…

  • 673

 

 

Чимало свят у нашому житті, але одне, яке об’єднує весь світ – свято Перемоги. 9 Травня привільчани від мала до велика з гірляндами та квітами зібралися біля братської могили, щоб вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя заради щасливого майбутнього. Ми пишаємося тим, що у цей день з нами був присутнім Лідовський Іван Семенович – єдиний ветеран, який залишився у селі.

З урочистою промовою на  мітингу звернулися до односельців настоятель Михайлівського храму отець Дмитрій, секретар Черкаської об’єднаної територіальної громади Кривоконь Олексій Сергійович та староста села Привілля Колісник Тетяна Миколаївна.

З побажанням мирного неба  святковий концерт відкрили малюки з дитячого садочку «Тополька».

  м

Піснями воєнних років схвилювали глядачів кращі голоси Привілля: учениця 9-го класу Свівальнєва Тетяна, вчитель Васильєва Ганна Володимирівна, директор СБК Крамаренко Дмитро Михайлович. Поезії читали Загребельна Валерія, КонобрицькийДимитрій, Крамаренко Анастасія, Полуніна Тетяна, Плотникова Віолетта. А учні початкової школи разом з Корнієнко Нелею Костянтинівною прикрасили зал своїми художніми роботами.

Вшанували пам'ять загиблих солдатів гурт «Козачата» на чолі з Голік Тамарою Іванівною.Бурхливими оплесками глядачі зустрічали на сцені хор «Першоцвіт» учнів 6-7 класів під керівництвом Кіріндясової Олени Сергіївни. Сюрпризом став виступ директора школи Зоненко Галини Вікторівни, завуча Крамаренко Лілії Валеріївни та педагога-організатора Кіріндясової Олени Сергіївни, які підготували яскраву музичну композицію, чим особливо здивували своїх колег, батьків та учнів.

 

Зал підвівся і зі сльозами на очах разом з Покотилом Володимиром Володимировичем підспівував традиційну фінальну пісню «День Победы».

 

По закінченню свята всіх чекала польова кухня, яку організувала староста Колісник Тетяна Миколаївна за матеріальної підтримки підприємців та фермерів села Привілля. Завзяті дівчата Конобієвська Аліна та Борисенко Світлана пригощали усіх бажаючих справжньою солдатською кашею та солодким чаєм.

 

Жителі села Привілля:

Валентина Віталіївна Курбанова,

Нелля Миколаївна Шевченко,

Лідія Григорівна Шнурко

 

Інші новини

Всі новини