Жовта собака – символ 2018 року

Дата: 15.01.2018 09:01

Фото без опису         Фото без опису

На зимових канікулах у Черкаському базовому історико-культурному інформаційному центрі була проведена виставка собак, але не справжніх, а іграшкових. Діти принесли своїх улюблених іграшкових чотирилапих  друзів, розповіли, як звати їх собаку та показали, що вони вміють робити. Для учасників виставки була проведена розважальна програма «Жовта собака – символ 2018 року». Команди змагались у різних конкурсах, присвячених собакам, танцювали разом з іграшками та співали пісні мовою собак. Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки. Залу,  у якій  проходив захід, прикрашала виставка фото та малюнків улюблених собачок, зроблених дітьми. Завершилась програма цікавим майстер-класом: «Виготовлення собачки з паперу» для дітей від 7 до 9 років та «Собачка з фетру» для дітей від 10 до 16 років. А наймолодші діти мали змогу намалювати та розфарбувати собачку – розмальовку. Діти та їх батьки отримали багато задоволення, сміху, позитивний настрій від заходу  та залишили у себе на згадку виріб, зроблений власноруч.

Фото без опису        Фото без опису