Актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти Черкаської ОТГ

Дата: 09.02.2017 09:06

08.02.2017 року на базі Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 сектором з питань освіти Черкаської селищної ради була проведена виробнича нарада керівників НМК учителів математики, української мови та літератури, суспільних дисциплін. На нараді було розглянуто питання щодо покращення якості викладання навчальних дисциплін, з яких учні будуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання. Учасники аналітико-практичного семінару за темою «Актуальні питання зовнішнього незалежного оцінювання: аналіз та перспективи», який відбувся 25 січня 2017 року у м.Слов'янськ, Романюк Галина Петрівна, Пащенко Тетяна Олександрівна, Зоненко Галина Вікторівна та Зима Олена Володимирівна розкрили нагальні питання щодо досягнення високих результатів ЗНО та запропонували шляхи підвищення рівня якості знань учнів загальноосвітніх навчальних закладів Черкаської ОТГ.