Засідання виконавчого комітету Черкаської селищної ради.

Дата: 02.03.2017 09:08

28.02.2017 року в Черкаській селищній раді відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому були присутні члени виконкому, начальники відділів структурних підрозділів, старости сіл селищної ради.  На виконкомі були винесені та розглянуті наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії селищної ради від 23.12.2016 № 7 / 14-362 « Про селищний бюджет на 2017 hік».
  2. Про виконання заходів щодо профілактики правопорушень та злочинності серед неповнолітніх та заходи щодо покращення профілактичної роботи.

Доповідав : Коваленко П. С. – опер уповноважений Слов’янського відділу поліції.

1. Звіт опікунів про виконання своїх своїх обов’язків.
  2. Про підготовку та відзначення 85-ї річниці з дня заснування Донецької області.
  3. Про затвердження списку громадян, яких необхідно взяти на облік територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг.

Доповідала: Зайцева І.В. – директор територіального центру

1. Про затвердження списку громадян , яких необхідно зняти з обліку територіального центру соціального обслуговування громадян. Доповідала: Зайцева І.В. – директор територіального центру