"Бачу ціль - не бачу перешкод!!!" - девіз дитячої спортивно-ігрової програми в селі Майдан

Дата: 08.06.2017 09:11

Фото без опису      Фото без опису

В міжнародний День захисту дітей у селі Майдан на території дитячого ігрового майданчика, що розташований поблизу Майданського сільського центру надання інформаційно-культурних послуг, відбулася спортивно-ігрова програма "Бачу ціль - не бачу перешкод!!!". Учасники поділені на команди "Спортсмени" та "Дивосвіт", змагалися у веселих естафетах кожна під своїм девізом. Свою честь спортсмени відстоювали у стрибках в довжину, бігові в мішках,  естафетах з м'ячем та кеглями, показали свою міткість, швидкість та витримку, найвеселішим та найзапальнішим виявився конкурс з перевдяганням. "Суворе" журі спостерігало за правильністю виконання вправ та виставляло гідні оцінки, але перемогла, звісно ж, ДРУЖБА. Цього вечора на майданчику були і сміх, і сльози, і поразки, й перемоги, але, найголовніше - ми побачили, як згуртовано та дружно ми можемо працювати у команді та отримувати неабиякі результати. По закінченні винуватців свята чекав солодкий стіл, який люб'язно організували  Бєгієва Тетяна Львовна, Саченко Вікторія Володимирівна, Крупицька Тетяна Павлівна та Бушна Наталія Володимирівна. Всі учасники культурно-мистецького заходу вдячні щедрим, небайдужим до дитячої долі людям, за надані солодощі.