Засідання клубу людей похилого віку "Ветеран"в Черкаському культурно-оздоровчому центрі.

Дата: 27.02.2017 09:16

Фото без опису              Фото без опису

23 лютого у Черкаському культурно-оздоровчому центрі відбулося засідання клубу людей похилого віку "Ветеран".

Зустріч була організована за ініціативи ветеранської організації Черкаської ОТГ під керівництвом Піскунова Віктора Олександровича. Під час заходу пройшов турнір із шашок між членами ВО та школярами. У групових змаганння перше місце псіла команда с.Олександрівки, друге - смт Черкаське та третє місце посіли учні Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст.№1. В індивідуальних турнірах перемогу здобув Григорій Володимирович Романюк (с.Олександрівка). По закінченню змагань учасників пригощали чаєм і солодощами, який був організований місцевими фермерами, що переймаються життям ветеранської організації.  Завершилась зустріч покладанням квітів до обеліску загиблим односельцам у Другій світовій війні.