Свято Миколая у Черкаському ДНЗ

Дата: 20.12.2017 09:29

19 грудня у Черкаському ДНЗ працювала справжня майстерня Святого Миколая. Малята дізналися багато цікавого про те, хто ж такий Святий Миколай, співали пісні, розповідали вірші, грали в цікаві ігри. До малят завітали старші товариші – учні Черкаської ЗОШ І-ІІ ступенів. Вони показали казкову виставу про Святого Миколая, Янголят та Чортика, який хотів дітям замість подарунків вручити різочки. Для дошкільнят були організовані та проведені цікаві майстер-класи по виготовленню сніговичків, новорічних листівок - ялинок. Але найбільше дітлахам сподобався солодкий майстер-клас по розпису справжніх пряників – «миколайчиків»! Цей майстер-клас приготувала для малят матуся однієї з дівчаток Борщова Тетяна Миколаївна. Щира подяка та низький уклін таким талановитим та активним батькам! Фіналом казкової розваги для малят стали пошуки подарунків від Миколая. Дарунки знайшлись під подушкою у кожної дитинки, але там була ще й різочка, яка слугуватиме нагадуванням про те, як повинні себе вести чемні та добрі дітки. До речі, подарунки для малят приготували добрі, щедрі, безкорисливі люди: Скляров Олександр Олександрович та Скідська Ірина Йосипівна. Щиро бажаємо цим людям усіляких гараздів!