В бібліотечних закладах селищної ради відзначили День соціальної справедливості

Дата: 22.02.2017 09:29

Фото без опису            Фото без опису

20 лютого в усьому світі відзначають День соціальної справедливості. Цей день започаткований Організацією Об’єднаних Націй з метою забезпечення соціальної справедливості, подолання перешкод, що виникли перед людьми через їх відмінності по статі, віку, расової етичної та релігійної приналежності, культури, або наявності інвалідності. Справедливість – це основа демократичного суспільства, яке забезпечує всім своїм членам рівні права і можливості. Соціальна справедливість декларує повагу до кожної людини, нації і держави.

З метою привернення уваги суспільства, органів місцевого самоврядування, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості, а також активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення,  в Черкаській бібліотеці для дорослих та в Привільській сільській бібліотеці за участю соціальних працівників відбулися тематичні заходи, які включали інформаційний семінар для учнівської молоді "Право та справедливість - для всіх", бесіду для населення різної вікової категорії "Соціальна справедливість - запорука стабільного розвитку", книжкову виставку «Законодавство України на захист соціальної справедливості» та викладку матеріалів "Сустільство та соціальна справедливість", на яких було представлено інформаційний матеріал про законодавство України, соціальний захист громадян, місцеву владу.