Українська мова: гуманітарний вимір

Дата: 08.06.2017 09:43

31 травня в актовій залі факультету початкової та технологічної освіти ДВНЗ "ДДПУ" відбулася зустріч з директором Інституту української мови НАН України Павлом Юхимовичем Гриценком "Українська мова: гуманітарний вимір." Захід проводився за підтримки голови Донецької ОДА Павла Жебрівського та народного депутата України Олега Недави. Змістовну та пізнавальну лекцію із цікавістю відвідали та прослухали, на ряду з філологами, вчителями та студентами, і працівники відділу культури та туризму Черкаської селищної ради на чолі з начальником відділу Гавриш Валентиною Миколаївною. Цього дня тут, поміж інших книг українською мовою, було представлене сучасне видання - точна копія Євангеліє, на якому приносять присягу новообрані президенти України (як люди творчі, і ми не могли не покласти свою долоню на великий витвір - Євангеліє, що створене ще 1557- 1561 років).