Перший крок до покращення життя жителів громади

  • 821

      Проблема доріг хвилювала людей завжди, а сучасні дороги – це, взагалі, головний біль і для водіїв, і для пішоходів. Кожен з нас мріє швидко та комфортно доїхати до місця призначення, але як це можливо, коли на наших дорогах  «то яма, то канава»?

       Черкаська об’єднана територіальна громада не залишила осторонь це питання, адже пріоритетом вона ставить соціально-економічний розвиток своєї території  та покращення рівня життя населення.

       Завдяки створенню Черкаської об’єднаної територіальної громади, згідно постанови Кабінету Міністрів  України від 16 вересня 2016 року № 200 спрямована та реалізована субвенція  на фінансування проектів згідно соціально-економічного розвитку Громади.  

       Вперше на території селищної ради за роки  незалежності  виконано капітальний ремонт дороги  в смт. Черкаське по вулиці Шидловській на загальну суму 808 тис. 816 грн. Якість  відремонтованої дороги відповідає найвищим європейським стандартам, що є  для громади першим кроком для вирішення питання благоустрою доріг. Жителі громади, нарешті, задоволені  якістю нової дороги.

  

      Також великою подією став придбаний  новий удосконалений сміттєвоз. Завдяки системі завантаження-пресування він здатен завантажувати втричі більше сміття, порівняно з аналогічним стареньким автомобілем ГАЗ, послугами якого до цього користувалася громада, при цьому  споживаючи в два рази менше палива.

    Придбання нового сміттєвозу вирішує питання благоустрою населених пунктів громади –  це  і вивіз сміття, і ліквідація стихійних сміттєзвалищ. Та, саме головне, буде чисто там, де ми проживаємо, адже ми піклуємося не тільки  про дорослих, але й подаємо приклад майбутньому поколінню.

  

 

 

Інші новини

Всі новини