Виробнича нарада керівників закладів культури селищної ради

Дата: 01.02.2017 09:56

31 січня сектором з питань культури і туризму селищної ради організована та проведена  виробнича нарада з працівниками закладів культури, де були розглянуті нагальні питання  щодо реорганізації  закладів  культури селищної ради, яке підготувала Гавриш В.М., визначення шляхів  розвитку  галузі  культури, проведено аналіз  культурно-дозвіллєвої  роботи  в січні та планування роботи в закладах культури на лютий-березень поточного року, надані методичні рекомендації щодо оформлення обліково-планової документації закладу культури тощо. Серед  працівників культури  відбулося  активне обговорення  результатів відвідування тренінгів в грудні 2016 та січні 2017 року по написанню проектів на одержання грантів для повноцінного функціонування клубних та бібліотечних закладів. Керівники бібліотечних закладів Марченко А.М.,Дєдова О.А., Науменко О.В. розповіли про свої бачення розвитку культури на території громади та  запропонували першочергові завдання, в яких слід дотримуватися чіткості, лаконічності й бути максимально конкретним для досягнення позитивних результатів.