Свято родини в селі Новомиколаївка

Дата: 18.05.2017 10:02

Мабуть найціннішим скарбом для кожного з нас є родина.13 травня в Новомиколаївському сільському інформаційно-культурному центрі відбувся святковий концерт «Родина моя наймиліша», присвячений родинному святу та святу матері. Батьки  почули на свою адресу найсолодші слова від своїх дітей, бо вони не просто люблять їх,  а пестять і голублять, прощають усі витівки і образи. Сімейний затишок невимушено запанував на святі. Паралельно відбулась демонстрація конкурсних виробів «Тато, мама, я – весела та працьовита сім’я» на найкращий виріб з побутових та природних матеріалів для оформлення дитячого майданчика « Казкове містечко». У конкурсі прийняли участь шість родин: родина Стельмах, Трофімових, Шаламових, Вдовенко, Козаченко, Шаламових дідусь з бабусею. По закінченню свята, вельмишановне журі Шикалова Л.О, Панюхно С.О, Бибка Л.А. ,оголосили переможців та нагородили дипломами та цінними призами, солодощами. Вітаємо родину Трофімових за зайняте І місце! Родину Вдовенко за зайняте ІІ місце, родину Козаченко за зайняте ІІІ місце. Атмосфера виявилась напрочуд затишною, позитивною. Після концерту всі  діточки  одержали солодощі.