Відкриття пам'ятного знаку загиблим воїнам ВСУ в селі Маячка

  • 615

       

      

           

13 травня 2017 року в с. Маячка Черкаської об'єднаної громади відбулося урочисте відкриття пам'ятного знаку, загиблим в бою, три роки тому, десантникам 95 аеромобільної бригади. До встановлення цього пам'ятника причетні волонтери, підприємці, військовослужбовці, місцева влада.

На урочистому відкритті пам'ятного знаку був присутній голова Черкаської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сергій Падалка, жителі с. Маячка та Слов'янська, волонтери, військовослужбовці, школярі.

Відкриття пам'ятного знаку відбулося в тому місці, де 13 травня 2014 року в засідку потрапила колона десантників, яка рухалася вниз до греблі, що розділяє два ставки. За словами очевидців, в будиночку на березі одного з ставків знаходився спостерігач бойовиків, який, швидше за все, і повідомив противнику про наближення техніки. В результаті бою загинуло відразу шість десантників, вісім і було поранено. У зведеннях Міністерства оборони України озвучувалася цифра сім загиблих. Це пов'язано з тим, що одного пораненого не вдалося врятувати.

Інші новини

Всі новини