7 ГРУДНЯ В СЕЛИЩНІЙ РАДІ ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Дата: 13.12.2016 10:10

В святковому заході  взяли участь  голова та депутати селищної ради, старости сіл об’єднаної територіальної громади, посадові особи місцевого самоврядування, усі, хто так чи інакше причетний до розбудови місцевого самоврядування.

Черкаський селищний голова  Сергій  Володимирович  Падалка у своєму виступі зосередив увагу на історії формування традицій місцевого самоврядування в Україні, наголосив  на нових позитивних результатах  та досягненнях територіальної громади та їх представницьких органів  за  рік її існування,  висловив слова вітання і вдячності за самовіддану працю на благо розвитку Черкаської  селищної ради та своє бачення нинішньої ситуації і перспективи розвитку місцевого самоврядування.

Кращим представниками місцевого самоврядування вручили почесні нагороди від Черкаської селищної ради.  За  особистий внесок у розвиток територіальної громади, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування  грамотами нагороджені  Дашивець О.В., Будяк П.М., Сидько М.В.  Творчі аматорські колективи клубних закладів селищної ради подарували  гостям святкову концертну програму.