СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ  У ЧЕРКАСЬКОМУ ДНЗ

Дата: 30.08.2017 10:17

23 серпня 2017 року дошкільнята Черкаського ДНЗ святкували день народження нашої Батьківщини. Звучали вітальні вірші, пісні, що прославляють велич нашої держави. Не обійшлося і без пізнавальних завдань – малюки залюбки складали з пазлів Герб та Прапор України, не забуваючи пояснити при цьому, що означають символічні кольори та форма нашого Герба.

Залюбки діти грали в українські народні ігри «Тин», «Галя по садочку ходила». Та яке ж свято без веселого українського таночка! Хоча зараз у садочку багато новачків, але всі вони залюбки витанцьовували запального «Гопачка»!

Наприкінці розваги діти зробили подарунок для своєї Батьківщини – прикрасили долоньками карту України, примовляючи при цьому: «Я люблю тебе, Україно!»

Сценарій розваги був підготований музичним керівником Підченко Тетяною Олександрівною.