Жінки Черкаської громади активізують згуртовану діяльність в рамках проекту "Дієва громада – заможна країна"

Дата: 23.01.2017 10:19

21 січня 2017 року в рамках проекту «Відновлення управління та сприяння примиренню в постраждалих від кризи громадах України» був проведений тренінг «Просування ідеї гендерної рівності та прав людини в контексті реалізації реформи децентралізації в Донецькій області»  Тренінг пройшов за участю  активних жінок Черкаської ОТГ, координатора проекту пані Ксенії та тренера проекту, представника громадської організації «Вісь» Дубини Світлани ( м. Вінниця).   Під час тренінгу була створена дієва психологічна атмосфера, яка сприяла розкриттю власних здібностей та ініціатив, а також розширенню знань жінок громади з даного питання. Заняття  спонукало  до мобілізації жіночих груп самодопомоги щодо реалізації громадських проектів через участь у програмі малих грантів на реалізацію соціальних, освітніх та інфраструктурних ініціатив, розробки й впровадження місцевих бюджетів і стратегій розвитку.

Горбатко Н.В.,директор Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Фото без опису      Фото без опису