Святкування Дня Європи в місті Покровську

  • 667

        

            

      

      

           

     

     

     

     

      11 червня 2017 року  в центральній частині міста  Покровськ відбулося урочисте святкування Дня Європи. У цей день Покровськ зустрів делегації з 24 міст, районів та об’єднаних громад Донецької області. Свято розпочалося святковою ходою «Марш Європи» за участю керівництва та всіх учасників культурно-мистецького заходу. Демонстрація найбільшого прапора Євросоюзу,  національного рекордсмена 2016 року дала старт концерту «В Європу з Україною в серці» за участю творчих колективів Донеччини, а також презентації Європейських країн. Приємно відзначити, що в складі ведучих концертної програми були працівники галузі культури Черкаської об'єднаної громади  Олена Фесак та Ярослав Батан.

    Черкаська об’єднана громада  презентувала  на святі Люксембург, одну з найбільших серед малих держав  Європи і найменшу – серед великих та найбагатшою країною Європи.

     Жителі Великого Герцогства не відмовляють собі насолоджуватись численною кількістю гулянь з різноманітними, переважно м’ясними їствами і особливими напоями та яскравих мистецьких фестивалів. 

    Тож, творчі колективи закладів культури Черкаської об’єднаної громади надали глядачам можливість  поринути у барвистий світ традиційних  люксембурзьких свят.

    Учасники хореографічної композиції «Фестиваль вогню» (танцювальний колектив «Експромт» Олександрівського сільського центру розвитку молодіжних платформ) та  «Свято перших весняних квітів» (танцювальний колектив «Батерфляй» Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру) запросили присутніх на весняний фестиваль «Бургзонндег»,  де у бурхливому полум'ї  вогню згоріла довга, холодна зима, все погане, зле і недобре, а на заміну їм прийшла весна, що дає нове життя усьому живому на землі, а дзвінкоголосі струмки і спів птахів, що лунають спільною мелодією,  запросили у перший понеділок Пасхального тижня до Люксембургу на гомінкий народний фестиваль «Емєшен» у виконанні танцювального колективу «Батерфляй».

    Крім того, в програмі святкування презентація страв з домашніми та кров’яними ковбасами, качкою з яблуками, запеченою рибою, солодкими пирогами з суницею і поробок та сувенірів  Великого Герцогства Люксембург.

      Виставка декоративно-ужиткового мистецтва та майстер-клас з виготовлення сувенірної продукції «Майстра діло величає», що проводила Катерина Падалка, зібрала цілувальників декоративно-ужиткового  та образотворчого мистецтва  всіх країн Євросоюзу.

    Концерт групи «Mad Heads» та запальної молдавської групи «Sunstroke Project», яка посіла третє місце на конкурсі «Євробачення – 2017» яскраво і незабутньо завершили урочистості святкування Дня Європи, що проходило у місті Покровськ.     

Інші новини

Всі новини