Відзначення 73-ій річниці визволення Слов’янщини

Дата: 08.09.2016 10:31

Фото без опису  Фото без опису

Біля всіх братських могил, пам’ятників загиблим воїнам в роки Другої світової війни, обелісків загиблим односельцям  Черкаської селищної ради до 73-ій річниці визволення Слов’янщини,  були проведені  траурно-урочисті мітинги та тематичні лінійки з покладанням живих квітів до підніжжя пам’ятників за участю  ветеранів війни та їх родичів, учасників бойових дій, представників громади, ветеранських організацій, депутатів районної та селищної рад, місцевого населення та учнівської молоді.

Фото без опису  Фото без опису

В Прелесненській, Троїцькій, сільських бібліотеках проведено літературно-інформаційні вечори «Врятований світ пам’ятає», в Черкаській бібліотеці для дітей – поетична замальовка за творами місцевих авторів, в Майданській – бібліотечний урок мужності «Все пам’ятає батьківська земля».  Всі працівники бібліотечних закладів зробили викладки художньої літератури, присвячені 73-ій річниці визволення Слов’янщини.

Фото без опису  Фото без опису

В Прелесненському СБК організовано та проведено  літературний вечір «Є пам'ять, якій не буде забуття» до дня визволення села, в Троїцькому СК – бесіда-спілкування «Полум’я пам’яті в наших серцях», в Черкаському КОЦ для людей похилого віку проведено святкове засідання клубу «Ветеран».