З Днем Гідності та Свободи!

  • 498

Шановні друзі!

21 листопада, відзначаючи День Гідності та Свободи, ми вшановуємо патріотизм та мужність наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина та національних інтересів нашої держави. 

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини і навіть цілих суспільств, народів. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У цей величний день ми з гордістю можемо зазначити, що український народ заслуговує на повагу всієї світової спільноти. За роки незалежності нашої молодої соборної держави нам вдалося довести, що українці вирізняються високим рівнем патріотизму, гідності, самодостатності та відвічним бажанням жити у вільній і незалежній Україні.

Від усього серця вітаю всіх з Днем Гідності і Свободи, зичу міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сил та наснаги в усіх ваших справах.

Бажаю  мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! Слава Україні!

                                                                                                           З повагою, секретар Черкаської селищної ради Кривоконь О.С.

Інші новини

Всі новини