ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В С. МАЙДАН

Дата: 22.09.2017 10:33

ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ В С. МАЙДАН

21.09.2017 року в приміщенні Майданського  сільського клубу  відбулась планова  інформаційна зустріч з жителями с. Майдан за  участю керівництва Черкаської селищної ради.

На зустріч були запрошені: староста Прелесненського старостинського округу Шевченко Ю.М., депутат районної ради Панченко П.К., керівники всіх бюджетних установ та організацій, що діють на території Прелесненського старостинського округу, керівник відділу № 3 ТОВ «КЗТС Машинінг», депутати Шелест Т.І., Конча Н.В.  та Луняка А.В., начальник Черкаського відділення поліції Гайдук С.Л., секретар селищної ради Кривоконь О.С., керуючий справами виконавчого апарату селищної ради Петрусенко С.В.,  керівники структурних підрозділів Черкаської ради та начальник посту пожежно - рятувальної команди Даниленко К.О.

Відкрив інформаційну зустріч селищний голова Палалка Сергій Володимирович, привітавши всіх присутніх з великим християнським святом – Різдвом Пресвятої Богородиці.

На порядок денний були винесені наступні питання :

• про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Черкаської селищної ради  за І півріччя 2017 року- доповідав начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та житлово комунального господарства Головаш А.В.;
  • інформаційне повідомленя про організацію громадського порядку на території села Майдан  – доповідав Гайдук С.Л., начальник Черкаського відділення поліції;
  • інформаційне повідомлення старости Прелесненського старостинського округу Шевченко Ю.М.  про виконання повноважень.

В ході проведення  інформаційної зустрічі були надані протокольні доручення :

-  виконавчому апарату підготувати звернення до начальника управління поліції Альошина С.А. – з метою  врегулювання  питання особистого прийому громадян дільничним інспектоом поліції  на території  с. Майдан ;

-депутату селищної ради Шелест Т.І.  :  - зібрати підписи та факти втручання диких кабанів на помешкання жителів села та звернутися до спілки мисливців, щоб допогли отримати дозвіл на відстріл ;  - сформувати перелік проблемних питань по перевезенню автобусним сполученням ;  актом депутата зафіксувати факти порушень електопостачання.