Дзвенять Кобзареві струни

Дата: 13.03.2018 10:42

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Т.Г. Шевченка. У рамках святкування  204 – річниці від дня народження геніального поета, художника, мислителя у Привільському сільському культурно – просвітницькому центрі пройшов загальногромадський  літературний подіум «Дзвенять Кобзареві струни». Сюди з’їхалися шанувальники Шевченківського слова з кожного закладу культури  нашої громади. Впродовж  заходу були представлені найрізноманітніші номери художньої самодіяльності:   пісні, танцювальні композиції, голосні читання творів Кобзаря. Учасники отримали чимало нових вражень від участі в літературному подіумі. Читачі поезії переносилися думками у світ давнини. Зворушливо звучали – «Сон», «Думи», «Доля»,  «За сонцем хмаронька пливе», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало…», «Думка», «Ну що б, казалося слова», «Заповіт». Яскравим доповненням до свята стали пісні «Тече вода з під явора», «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні акапельно, та танцювальні композиції «Тополя», «Русалка».

Виставка робіт гуртка «Господарочка» та гуртка «Чарівна майстерня» привернули увагу бажаючих поглянути на творчість Великого Кобзаря крізь призму декоративно – вжиткового мистецтва.

Літературний подіум проходив у вигляді конкурсу. Враховуючі рішення журі, було визначено переможців.

3 місце – Танцювальний колектив «Експромт» з танцювальною композицією «Русалка» (Олександрівський сільський центр молодіжних платформ)

2 місце – Токар І. -  за виконання вірша Т.Г. Шевченка «Думка» (Привільський культурно – просвітницький центр).

Ну, а 1 місце – за одноголосним рішенням журі конкурсу – вільне, і чекає на свого переможця до наступного року.

Грамотами за участь у літературному подіумі «Дзвенять Кобзареві струни» нагороджені:

Глазкова М. – за виконання авторського вірша «Про Шевченка» (Красноармійський сільський клуб – бібліотека)

Глущенко М.М. –   як найдосвідченішому Шевченкарю за виконання вірша «Заповіт» та пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» (Троїцький сільський клуб – бібліотека)

Танцювальний колектив «Кісс» з танцювальною композицією «Тополя» - за креативний підхід до літературного подіуму. (Новомиколаївський сільський інформаційно – культурний центр)

Всі інші учасники заходу отримали подяки за участь у конкурсі, та заохочувальні подарунки.