Дзвенять Кобзареві струни

Дата: 13.03.2018 10:42

Фото без опису       Фото без опису

В історії кожного народу є імена, з якими пов’язана їх слава, велич і національна гордість. Саме таким і є для України ім’я безсмертного Кобзаря – Т.Г. Шевченка. У рамках святкування  204 – річниці від дня народження геніального поета, художника, мислителя у Привільському сільському культурно – просвітницькому центрі пройшов загальногромадський  літературний подіум «Дзвенять Кобзареві струни». Сюди з’їхалися шанувальники Шевченківського слова з кожного закладу культури  нашої громади. Впродовж  заходу були представлені найрізноманітніші номери художньої самодіяльності:   пісні, танцювальні композиції, голосні читання творів Кобзаря. Учасники отримали чимало нових вражень від участі в літературному подіумі. Читачі поезії переносилися думками у світ давнини. Зворушливо звучали – «Сон», «Думи», «Доля»,  «За сонцем хмаронька пливе», «Садок вишневий коло хати», «Мені тринадцятий минало…», «Думка», «Ну що б, казалося слова», «Заповіт». Яскравим доповненням до свята стали пісні «Тече вода з під явора», «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні акапельно, та танцювальні композиції «Тополя», «Русалка».

Фото без опису       Фото без опису

Виставка робіт гуртка «Господарочка» та гуртка «Чарівна майстерня» привернули увагу бажаючих поглянути на творчість Великого Кобзаря крізь призму декоративно – вжиткового мистецтва.

Фото без опису        Фото без опису

Літературний подіум проходив у вигляді конкурсу. Враховуючі рішення журі, було визначено переможців.

3 місце – Танцювальний колектив «Експромт» з танцювальною композицією «Русалка» (Олександрівський сільський центр молодіжних платформ)

2 місце – Токар І. -  за виконання вірша Т.Г. Шевченка «Думка» (Привільський культурно – просвітницький центр).

Фото без опису      Фото без опису

Ну, а 1 місце – за одноголосним рішенням журі конкурсу – вільне, і чекає на свого переможця до наступного року.

Грамотами за участь у літературному подіумі «Дзвенять Кобзареві струни» нагороджені:

Глазкова М. – за виконання авторського вірша «Про Шевченка» (Красноармійський сільський клуб – бібліотека)

Фото без опису        Фото без опису

Глущенко М.М. –   як найдосвідченішому Шевченкарю за виконання вірша «Заповіт» та пісні «Реве та стогне Дніпр широкий» (Троїцький сільський клуб – бібліотека)

Танцювальний колектив «Кісс» з танцювальною композицією «Тополя» - за креативний підхід до літературного подіуму. (Новомиколаївський сільський інформаційно – культурний центр)

Всі інші учасники заходу отримали подяки за участь у конкурсі, та заохочувальні подарунки.

Фото без опису      Фото без опису