Черкаська громада відсвяткувала 85-річчя утворення Донецької області

Дата: 05.07.2017 15:00

Фото без опису      Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису      Фото без опису       Фото без опису      Фото без опису

2 липня 2017 року у глядацькій залі Черкаського базового історико-культурного інформаційного центру відбулась святкова концертна програма «Зберемо воєдино всю донбаську родину», присвячена 85-ій річниці утворення Донецької області.

Черкаський селищний голова Сергій Падалка звернувся до мешканців громади з вітальним словом та відзначив людей, які завжди займають  активну позицію в житті громади, які розділяють з народом і радощі і негаразди,  завжди протягнуть руку допомоги. Не тільки добрим словом чи порадою, а й власними  ділами, прославляють нашу громаду, наш рідний край.

Свою творчу майстерність та гарний настрій дарували глядачам аматорські колективи та окремі виконавці закладів культури селищної ради: народний вокальний ансамбль «Перлина», народний танцювальний колектив «Батерфляй», вокальні ансамблі «Прелесняночка», «Душі криниця», «Домісолька», танцювальні колективи «Кісс», «Радуга», Діана Гончаренко, Олена Фесак, Наталія Калашникова, Володимир Покотило, сестри Холомієнкови.

Фотовиставка "Мій рідний край" та тематична книжкова викладка бібліотечних закладів, огляд робіт краєзнавців працівників освіти  доповнили захід цікавими матеріалами про видатних людей рідного краю.

Атмосфера на сцені та у глядацькій залі змусила подумати про світле, хороше та вселила у серце кожного надію на краще!