"Прощавай, дитсадочок!" - випускний вечір в Чкеркаському дошкільному навчальному закладі

  • 712

     

     

Нещодавно в Черкаському ДНЗ пройшло свято випуску дітей до школи «Нова модель – диво портфель».

У цьому році випускниками нашого садочка стало 14 діток. Всі вони мають добру підготовку до шкільного навчання. У вересні перед ними відкриються двері Черкаської ЗОШ №1, Черкаської ЗОШ №2 та Новомиколаївської ЗОШ.

На свято були запрошені директор Черкаської ЗОШ № 2 Горбатко Н.В. та вчителі початкових класів Прядко В.В. та Завидовська Л.Б.

Свято випуску надовго запам’ятається малюкам. Воно пройшло радісно та весело, хоча у душах матусь та татусів мабуть було трішки смутку через те, що їх діти так швидко ростуть.

Випускники показали на святі чому вони навчилися протягом дошкільного життя, гарно декламували вірші, красиво співали, вправно танцювали.

Їх привітали молодші товариші, які ще на рік залишаються у дитячому садку. Вони дарували їм теплі слова привітань та веселу пісню, а ще виступили у ролі комп’ютерних вірусів та лікаря Антивіруса. Привітав випускників і веселий Карлсон (учениця Черкаської ЗОШ №2 Шабля Даша), який живе на даху садочка. Він веселився разом з дітьми, грав з ними в ігри.

Батьки випускників тепло вітали своїх діток, а ще приготували для них сюрприз – розіграли театральну виставу «Як ми ходили у школу».

Після закінчення свята всі діти одержали солодкі призи від батьків, а випускники ще й шкільні приладдя.

Інші новини

Всі новини