Молодь Новомиколаївки відзначає День Святого Валентина

  • 531

         

14 лютого всі закохані світу святкують довгоочікувану подію - всесвітній день Закоханих. Зазвичай у цей день, романтичні і закохані пари обмінюються між собою приємними сюрпризами, ніжними і романтичними рядками. Молоді люди, як правило, дарують своїм половинкам милі сувеніри у вигляді сердечок, відправляють приголомшливі смс.
14 лютого 2017 року працівниками Новомиколаїського СБК  на театралізованому майданчику була організована та проведена конкурсна розважальна програма «Нехай кохання править світом!», присвячена Дню Святого Валентина.
Захід проводився сумісно з працівниками Новомиколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та адміністрацією магазину «Шахтар».
Оригінальністю та нетрадиційністю відзначався і сам сценарій та план проведення Дня закоханих. На початку програми була проведено аквагрим та лотерею, де роздавалися сердечка хлопчикам (з цифрами) та дівчаткам (з літерами). Ведучі оголошували виграшні сердечка. Так створювали пари, які брали участь у грі «Кохання с першого погляду».
          Під час розважальної програми було проведено ряд цікавих та творчих конкурсів між «закоханими парами», що дали змогу ведучим та присутнім в залі визначити найромантичнішу пару. Нею стали Шнурко Артем та Білоусова Анастасія. Як зазвичай, переможці отримали невеличкі подаруночки, а для усіх присутніх була проведена святкова дискотека.
          Сподіваємося, що ще довго серед молоді с.Новомиколаївка пануватиме така дружня романтична атмосфера, як у День Святого Валентина.
Хочемо подякувати за спонсорську допомогу у проведенні свята приватному підприємцю Терентьєвій О.А.
                                                                                                                     Директор Новомиколаївського СБК Яна Остапюк

            

Інші новини

Всі новини